Szybki skup nieruchomości

Jeśli okoliczności życiowe zmuszają Cię do szybkiego upłynnienia środków finansowych zablokowanych w formie nieruchomości lub po prostu chcesz sprzedać mieszkanie, zgłoś się do nas. Oferujemy skup nieruchomości w Gdańsku oraz na obszarze całego Trójmiasta.

Klientom zainteresowanym transakcją tego rodzaju zapewniamy korzystną cenę oraz pełne wsparcie w ramach wszelkich czynności formalno-prawnych ze strony naszych wykwalifikowanych i doświadczonych Agentów.

Do chwili obecnej obsłużyliśmy setki klientów, którzy skorzystali z opcji szybkiej sprzedaży nieruchomości. O ich satysfakcji świadczą pozytywne opinie i rekomendacje.

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

Przede wszystkim kupujemy mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe na terenie Trójmiasta. Nieruchomość może być do kapitalnego remontu lub zadłużona oraz z problemami prawnymi, np. przed licytacją komorniczą.

Dlaczego warto podjąć współpracę z agencją nieruchomości Partnerzy?

Listę korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą należy zacząć przede wszystkim od naszego ponad 17-letniego doświadczenia w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Czas ten pozwolił nam wykształcić skuteczne i w pełni satysfakcjonujące dla klientów podejście do powierzanych nam zadań. Dzięki temu obecnie jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystny, bezpieczny i niezwykle szybki skup nieruchomości, realizowany w ramach najwyższych na rynku standardów obsługi.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że zagwarantujemy Ci m.in.:

  • całkowicie przejrzystą, bezpieczną, zrozumiałą i pozbawioną jakichkolwiek ukrytych kosztów transakcję sprzedaży Twojej nieruchomości
  • pełne wsparcie w zakresie doradztwa prawnego oraz wszelkich czynności około transakcyjnych
  • obsługę transakcji przez licencjonowanych pośredników i ekspertów ds. sprzedaży nieruchomości
  • bezpieczeństwo – pewna współpraca z najbardziej znaną i cenioną marką na trójmiejskim rynku pośredników nieruchomości
  •  zakup realizowany za gotówkę, przekazywaną na Twoje konto przelewem lub do ręki!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Top